Domki na Narzędzia

Częstym powodem bałaganu w ogrodzie jest mnóstwo walających się narzędzi. Gdzieś pod drzewem stoi kosiarka, dalej piłka do przycinania gałęzi. W ten sposób ogród staje się miejscem mało bezpiecznym, szczególnie, gdy jego gośćmi są również dzieci. Jest jednak coś, co z pewnością rozwiąże tego typu problem, a mianowicie: domki na narzędzia. Domki na narzędzia to konstrukcje przeważnie o niewielkiej powierzchni, wystarczającej by pełnić swoją podstawową funkcję, czyli składziku na zbędny sprzęt.

Narzędziówki z zewnątrz wyglądają jak zwykłe domki letniskowe lub altanki. Istnieją również rozwiązania, które faktycznie jesienią mogą służyć jako składzik, natomiast latem są miejscem spotkań ze znajomymi. Takie projekty zazwyczaj charakteryzują się większą liczbą okien, czy tarasowymi drzwiami.

Domki na narzędzia wykonywane z najwyższej jakości surowca i najtrwalszą metodą, by zdobił ogród długi czas. Drewno jest surowcem potrafi się wkomponować w każdą przestrzeń. Może sprawić, że ogród nabierze życia, nie będzie tylko piękny, ale i funkcjonalny.

Decydując się na składzik w postaci domku na narzędzia nie musisz się przejmować koniecznością częstego prowadzenia działań konserwacyjnych. Wystarczy wykonać impregnację raz na rok, by drewno było zabezpieczone przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, szkodników, czy zarodników grzybowych. Domki na narzędzia to świetne rozwiązanie sprawdzające się w każdym ogrodzie. Wyglądają rewelacyjnie, dzięki nim przydomowa zieleń nie będzie już kryła niebezpieczeństw w postaci lezących grabi, a i może stać się miejscem ciekawych, rodzinnych spotkań.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.